Endüstriyel fan çeşitleri üretmek amacıyla 2014 yılında Ankara’da kurulan Omega Fan her geçen gün ürün ve üretim kalitesini arttırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Omega Fan 2014 yılından bugüne; standart seriler ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarlanan endüstriyel fanların üretim, montaj ve bakım hizmetlerini vermektedir.

Kusursuz simetri ilkesi ile her projede maksimum verimlilik ve sürdürülebilirlik elde edilmesi amaçlanmaktadır. Bu sayede ürünlerin mekanik ve işçilik hatalarının sıfıra indirilmesi hedeflenmektedir.

Ürünlerin tamamı üretim sonrasında balans, debi, basınç ve motor değerleri test edildikten sonra müşterilere teslim edilmektedir. CFD (computational fluid dynamics) analizleri ile elde edilen tasarım kriterleri üretim sonrası ölçümlerle kontrol edilmektedir.

Müşterilere satış öncesi ve sonrasında değişmeyen mükemmel hizmetin sunulması ile müşteri memnuniyeti sürekli arttırılmaktadır. Omega Fan tamamı kendine özgün olan ürün tasarımı, üretim ve hizmet anlayışı ile yurt içinde lider firma olmayı hedeflemektedir.

2018 yılında ilk ihracatını gerçekleştiren Omega Fan uluslararası pazarda güçlü bir aktör olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.